Маска за лице

Маска за лице – прочисти го лицето со глина и нане Маска за лице  – богата, кремаста маска од глина го има апсорбирачкиот и тонизирачкиот ефект на бентонитот со што ги отстранува нечистотиите и ги апсорбира вишокот маснотии. Клинички тестирања покажуваат дека по само едно користење го подобрува изгледот наПрочитај повеќе