Комплет за здрав појадок – F1 чоколада

5,500 ден

Опис

Твојот појадок содржи една кутија од Формула 1 хранлива мешавина со вкус на чоколадо, еден термоџетикс чај со вкус на лимон и концентриран сок од алое вера со вкус на манго.

Прегледи и оценки

Сеуште нема прегледи и оценки.

Биди првиот што ќе даде оценка "Комплет за здрав појадок – F1 чоколада"

Your email address will not be published.