Гел за очи

1,904 ден

Опис

Гел за очи – зацврсти и затегни го пределот околку очите

Гел за очи подобрува изгледот на деликатниот предел околу очите на тој начин што ја зголемува еластичноста на кожата.*

  • Ја намалува подуеноста околу очите.**
  • Содржи ревитализирачки екстракт од краставица.
  • Одговара на сите типови кожа.
  • Без додадени парабени. Дерматолошки тестиран.

Ексклузивно формулиран со:
витамин Б3, антиоксидансите витамин Ц и Е и алоја вера, екстракт од краставица.

Безвоздушна пумпа од 15 мл.

Прочитај за овој продукт повеќе детали на нашиот блог со кликање на следниов линк.

Прегледи и оценки

Сеуште нема прегледи и оценки.

Биди првиот што ќе даде оценка "Гел за очи"

Your email address will not be published.