Серум за намалување брчки

2,724 ден

Опис

Серум за намалување брчки

Серум за намалување брчки – мултифункционалниот серум помага да се намалат видливите знаци на стареење.*

  • За само 7 дена ја намалува појавата на брчки и линии.*
  • Клинички тестирања покажуваат дека по само седум дена кожата ја прави помека, помазна, поблескава и посјајна.**
  • Се користи наутро и навечер за оптимални резултати.
  • Одговара на сите типови кожа.
  • Без додадени парабени. Дерматолошки тестиран.

Ексклузивно формулиран со:
витамин Б3,антиоксидансите витамин Ц и Е и алоја вера,екстракт од семки од костен, пептид.

Безвоздушна пумпа од 50 мл.

Прочитај повеќе за овој производ на нашиот блог со клик на следниот линк.

Прегледи и оценки

Сеуште нема прегледи и оценки.

Биди првиот што ќе даде оценка "Серум за намалување брчки"

Your email address will not be published.