гурманска супа од домати

Гурманска супа од домати – придобивки и факти Гурманска супа од домати – солена и хранлива инстант ужина со медитерански билки за одличен вкус. Со околу 104 калории во една порција, оваа супа е одлична ужина, а нема да чувствувате вина кога ќе ја јадете. ГЛАВНИ ПРИДОБИВКИ Една порција имаПрочитај повеќе