Гел за очи – зацврсти и затегни го пределот околку очите Го подобрува изгледот на деликатниот предел околу очите на тој начин што ја зголемува еластичноста на кожата.* Ја намалува подуеноста околу очите.** Содржи ревитализирачки екстракт од краставица. Одговара на сите типови кожа. Без додадени парабени. Дерматолошки тестиран. Ексклузивно формулиранПрочитај повеќе